BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

.....

“The Soul would have no rainbows if the eyes had no tears…“

Vienas mažas berniukas labai mėgsta plaukioti. Jis nevaldo nei kojų, nei rankų. Jo mama atsineša jį į baseiną ir jis plaukia, judindamas tik kūną ir galvą. Matytumėt, kokios laimingos tada būna jo akys. O aš kažkada neįsivaizdavau, kaip galima jaustis laimingu, esant tokiai būklei. Dar ir kaip galima! Norėčiau, kad kada nors tas berniukas paplaukiotų su delfinu… Pačios gražiausios ir geriausios akys pasaulyje yra delfino akys. Ir jie labai myli vaikus.
Rašau apie šį berniuką ir galvoju, kokie skirtingi dalykai padaro žmones laimingus. Tik ta būsena, kai būnam laimingi, tikriausiai visų ta pati. O to berniuko mama tikriausiai laimingiausia būna tada, kai jos vaikas jaučiasi gerai. Kažkodėl jaučiu, kad jis jai brangesnis už kitus jos vaikus. Bent jau man taip būtų. Ir būtent todėl, kad jis trapesnis už kitus, kad jam skauda, ir kad savo vaiko skausmą beveik fiziškai jaučia ir pati jo motina… Žmogus neįsivaizduoja, koks jis gali būti stiprus. Jis nežino, kol nepamato, kad kitos išeities jis tiesiog neturi.
Paskutiniu metu daug galvojau apie panašius dalykus. Vienu metu buvo kilę minčių dėl savanoriavimo. Kol kas dar tuo neužsiimu. Nepasitikiu savim arba nerandu tam laiko… Neseniai perskaičiau vieno berniuko pasakojimą. Jeigu įdomu, papasakosiu ir jums:
„Esu per mažas žaisti futbolą ar beisbolą. Man dar nėra aštuonerių. Mama sakė, kad žaisdamas beisbolą negalėsiu greitai bėgti, nes buvau operuotas. O aš mamai pasakiau, kad man ir nereikės greitai bėgti. Žaisdamas beisbolą aš išstumsiu visus juos iš aikštės, o tada galėsiu vaikštinėti.“ (Edwardas J. McGrathas jaunesnysis „Neįprastas požiūris į gyvenimą“).

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentarai (4) : “Neįprastas požiūris į gyvenimą”

 1. Bernadeta rašė:

  Gražios mintys, pritariu:)

 2. Apple5 rašė:

  Ačiū, Bernadeta labai :)

 3. VenusOfAir rašė:

  Patiko irasas, bet man tokius dalykus sunku komentuoti:)

 4. inas rašė:

  Labai daug šviesos šiame įraše. Ir noras tavo dėl savanoriavimo…,super. :)

Rašyti komentarą