BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

...

Baisiausia, kad aš jau nuspėju savo tolesnį gyvenimą. Tiesiog prieini tokią amžiaus ribą. Tokie dalykai, kaip šeima, vaikai, buitis, ir apskritai – gyvenimas ne sau, o DĖL KITŲ, man atrodė labai tolima. Aišku, visada galima rinktis gyventi taip, kaip nori, ir net santykius be perspektyvos. Bet vieną nelabai gražią dieną gali atsibusti ryte ir pajusti, kad nieko gyvenime neturi. Darbą? Galų gale pasiektą pripažinimą ar karjerą? Pinigų ar gražius namus? Taip, jei tai pasiekta, tai jau yra labai daug. Bet niekas nėra visiškai tikras dėl to, ar visą gyvenimą jam bus gera džiaugtis visu tuo vienam… Nors man DABAR atrodo, kad aš puikiai taip galėčiau gyventi sau viena. Ir draugaudama su kuo nors bijau bet kokio spaudimo. Bet žinau, kad žmogus keičiasi. Galima visą gyvenimą iššvaistyti vėjais, o tik paskui pavėluotai suprasti, kiek nedaug jame buvo tikrų dalykų ir tikrų žmonių… Tokia gali būti tos laisvės kaina.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (5) : “…”

 1. vytas rašė:

  Tavo mintys visiškai teisingos. Rasti tinkamą gyvenimo draugą- tai tas pat,kas nusipirkti laimingą loterijos bilietą. Jeigu pačiupinėjusi tokį bilietą jo nepirksi, prarasi būsimą laimę. Tas pat ir su draugu … Todėl reikalinga ilgesnė draugystė ir vidinė intuicija. Ir ,svarbiausia, nepražiopsoti šalia esančios laimės !

 2. VenusOfAir rašė:

  Oi, kaip nemegstu tokiu paveiksleliu… Virveles turetu buti toli nuo zmogaus. Ar planuoji teketi? Is teksto lyg ir taip atrodytu, bet abejoniu del tokio pasirinkimo neturetu buti… nes ateityje gali tekti teketi antra karta. Taciau, jeigu myli, tikrai viskas bus gerai:)

 3. inas rašė:

  Perskaičius šį įrašą, man iškilo vieno išminčiaus žodžiai: ” Kur yra daug išminties, ten yra ir daug sielvarto; kuo daugiau išminties, tuo daugiau kančių.” Ar kažkuo nepanaši tavo situacija?

 4. Apple5 rašė:

  Labai ačiū už komentarus :)
  Venusofair, paskutiniu metu ne visus mano sprendimus įtakoja meilė. Kai rašiau šį įrašą, aš tiesiog galvojau, kad metams bėgant žmogaus gyvenime įvyksta tam tikras lūžis, kai jam tiesiog reikia pasirinkti, kuriuo keliu pasukti. Man tas paveikslėlis būtų irgi nelabai…bet kažkaip idealiai atspindėjo tą nuotaiką :)

  inai, vienas mano draugas man sako, kad aš tiesiog nemoku žiūrėt į viską papraščiau :)

 5. VenusOfAir rašė:

  Ziurejimas i viska paprasciau issiugdo savaime, begant metams;)

Rašyti komentarą