BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Niekaip negaliu sušilti. Mama man atvežė kailinę liemenę. Su ja jaučiuosi kaip meška. Anksčiau nemėgau vilnonių kojinių, bet dabar net miegu jas apsiavus. Po šimts!!! Kas per šalčiai… Na, šiandien šilčiau. O prieš kelias savaites žmogus, kuris augina triušius, pasakė, kad žiema nebus šalta, nes jo triušiai ploni. Nieko tie jo triušiai neišmano, nes mano katinas storas kaip batonas.
Jau žinau, ko prašysiu Kalėdų senelio. Kad padovanotų vasarą. Arba ne. Geriau jau amneziją. Reikia užmiršt vieną žmogų. Vėl reikės imtis to paties: uždaryt niekam nereikalingą jausmą į dėžutę ir nustumt giliai į pasąmonę, kad voratinkliais apaugtų. Tik šįkart jos dangčio jau nebekilnosiu ir dulkių nebenuvalysiu. Nebenoriu jau. Sėkmės jam, nes jis yra labai geras žmogus. Man kažkaip net nebeliūdna. Ir išvis, norėčiau užmigt žiemos miegu. Nieko nebejaučiu, nei liūdesio, nei nusivylimo. Kažkokia tuštuma. Esu lyg kokiam vakuume. Norėčiau, kad tai ir nesibaigtų.

P.S. Nuotraukoje mano katė :) blondinė kaip ir aš.

miau2

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai (7) : “Žiema”

 1. Apple5 rašė:

  ačiū :)

 2. German Lesa rašė:

  If you’re nonetheless on the fence: grab your favorite earphones, head down to a Very best Acquire and ask to plug them into a Zune then an iPod and see which one sounds better to you, and which interface makes you smile much more. Then you’ll know which is right for you.

 3. Bernadeta rašė:

  Jei kas nenori šalčių, tai ir nešeria tų vargšų triušių (:
  O tavo katytė - jėga:), tokią ant kojų pasitupdyk ir kojinių neprireiks, sutaupysi:))

 4. vytas(komdra) rašė:

  Tavo katukė ne blondinė, o baltapūkė , tikra fainuolė ! O vilnonės kojinės ne tik sušildo kojas, bet ir visą kūną, suteikia jaukumo jausmą,ramina. O su prašymu Kalėdų seneliui paskubėk ! Tikiuosi jis išpildys tavo norus ir slapčiausias viltis. Nesušalk ! :))

 5. Apple5 rašė:

  Bernadeta, ta katytė dabar gyvena pas mano mamą :) bet pasiguldyt ją ne visada pavyksta, nes atsigula tik tada, kai pati nori. Tokia šiek tiek išpuikus katė. Nebent prispaudus laikau :D
  Vytai, jis jau žino.. :) Ir tu nesušalk ;)

 6. VenusOfAir rašė:

  Mano sesuo irgi miegodavo su kate, sake susildo. Ji mego guleti po kaldra, nes jai taip geriau, nei lauke:)

 7. Apple5 rašė:

  :D Kartais mano katei prasideda švelnumo priepuoliai, tai gulasi tiesiog ant veido, kai miegu, arba ant kaklo :) Tada ryte spjaudausi pūkais :D

Rašyti komentarą