BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakar atšventėm pirmąsias vestuvių metines :) Na, gal ir nelabai pavadinsi to šventimu… Šiuo metu mano būsena tokia, kad ir negaliu kaip nors ypatingai švęsti. :)  Bet juk ne tame esmė. O šie metai buvo labai margi. Nuo pat pradžių iki galo. Buvo daug gerų dalykų, ir blogų pasitaikė, nes mes tiesiog negalim nesipykt. Pavydžiu toms poroms, kurios mažai barasi ir pykstasi. O tokio dalyko, kaip nesikalbėjimas, jų santykiuose išvis nebūna. Pavydžiu tokiems… Ir aš ne kartą bandžiau būti lankstesnio būdo, bet principai nugalėdavo. Mano vyras auksinio charakterio, bet kai kurios jo savybės mane išveda iš kantrybės. Nepaisant to, aš jį myliu. Ir tikrai turim nemažai panašumu. Svarbiausia - jį laikau savo geriausiu draugu. Geriau ir būt negali. Kai buvo sunku, jis buvo mano ramstis. Stengiuosi jį palaikyti ir rūpintis. Tik jei ne tie mūsų barniai… Vienas dalykas, su kuriuo tikriausiai niekada nesusitaikysiu - tai jo požiūris, kad “netvarka gyvenimo kokybės negadina”. O man gadina, nes aš, pavyzdžiui, esu tvarkinga. Na, gal ir ne tokia pedantiška, kaip mano mama, bet kaip ir priklauso mano zodiako ženklui - mergelei, pakankamai tvarkinga :D

Kol kas mes tik dviese, bet po mano šonkauliais ir širdim spurda sūnelis. Tas laikas, kurį galėsim praleisti tik mudu du, po truputėlį tirpsta. Dabar daugiausiai mano minčių skrajoja tik apie vaikelį, bet dar net kraitelio nesu surinkus jam. Nei vieno daiktelio! Po savaitės kitos, kai jau peržengsiu trisdešimtą savaitę, keliausiu po mažylių parduotuvių skyrius :) Bet ir pačiai norisi pavasariškų apdarų. Noriu būt ryški, spalvota, nes kuo daugiau saulės, tuo mano nuotaika geresnė. Man reikia gėlėtų, lengvų suknelių, naujų batų… Noriu pabrėžti savo puikų pilvuką :)

Vakar popierinių vestuvių metiniu proga buvom muzikiniam teatre. Labai norėjau pamatyti “Naktis Venecijoje”. Tik kad ta savijauta mano, paskutiniu metu pastoviai miegas lenkia, ir jį sunkiai nuvaikydavo net ir nuotaikinga operetės muzika:)) Bet mano vaikiukas neleido man išsiblaškyt. Pilvas net bangavo. Matyt, jam patiko operetė. :)  O šiandien daug ramesnis. Žinau, kad jam patinka dainos. Aš jam pati daug dainuoju per dieną.

O dabar įkeliu savo šiltas pernai metų nuotraukas iš pienių lauko, nes jos labai gerai atspindi pavasarišką nuotaiką. Noriu, kad blog’as įgautų pavasariškumo...

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (7) : “Popierinės vestuvių metinės…”

 1. Bernadeta rašė:

  Sveikinu su metinėmis. O problemos - tokios pažįstamos, ypač dėl tvarkos. Iš pradžių ir aš laksčiau bambėdama ir siusdama paskui su skuduru, kiekvieną daiktą reikalavau padėti į jo vietą. Dabar tapau nebe tokia pedantiška, juk ne dulkėse laimė:)), supanašėjome su vyru, bet tvarkos taip ir neišmokiau… O vedybinis gyvenimas - amžinas diplomatijos ir kantrybės išbandymas. Ir netikėk, kad yra porų, kurios niekada nesibara - tiesiog moka tai slėpti. Arba vienas iš šeimos yra žiauriai užguitas kito ir susitaikęs su tokia silpnesnio padėtimi… Bet gal kai kam tai ir nėra taip blogai, gal kartais taip net patogu:)
  Tikrai džiaugiuosi dėl tavo pavasarinės naujienėlės, net keista, juk beveik nepažįstamos:)
  Nuotraukos tai superinės - jau net ir nesistebiu, pas tave kitokių nei nerasi:)

 2. Apple5 rašė:

  Sveika, Bernadeta, dėkuj už sveikinimus :))Labai malonu, kad apsilankei, aš labai buvau apleidus blog’ą, nei pati rašiau, nei pas draugus, kituose bloguose svečiavausi… O dėl tų šeimyninių barnių, kai pagalvoju, labai sutinku. Reikia kuo daugiau pozityvumo įnešt į santykius, juk visi esam skirtingi, svarbiausia, meilę puoselėti ir draugystę tarpusavy :)

 3. inas rašė:

  Nekartosiu Bernadetos minčių dėl santykių, tik paminėsiu, kad dabar gal būt jūs greičiausiai vis dar “šlifuojatės”, o šis procesas ko gero ne vienodos trukmės kiekvienai porai.:)
  Puikios nuotraukos. Antroje matau gražią undinę, bet ne iš marių išplaukiančią, o iš geltonos pievos… :)

 4. Apple5 rašė:

  Tikriausiai taip ir yra :) dėl nuotraukų - dėkuj!

 5. GLUOSNIS rašė:

  Linksmų, džiugių šv.Velykų !!!

 6. Apple5 rašė:

  Ačiū :) Ir Tau to paties! :)

 7. vestuviu metiniu dovanos rašė:

  Vau kaip nuostabu :)))

Rašyti komentarą