BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Buvo labai ankstyvas pavasaris. Miške ant sniego piešiau gėles, kad greičiau atsibustų gamta. Kiek save prisimenu, aš visada labai laukdavau šaltojo metų laiko pabaigos. Nekenčiu darganų, tamsos. Ir tos pačios žiemos, kad ir kokia graži ji bebūtų… Tada viduj šalta. O dabar sėdžiu, žiūriu pro langą, nuotaika lygiai tokia pati kaip K. Smorigino dainos “Paukščiai”. Nenoriu čia rašyti pesimistinėm gaidom, kaip kokia emo, bet tikrai suknistai liūdna dėl visko, kas dedasi paskutiniu metu… Kiekvieną dieną iššūkiai. Neturiu nei vieno žmogaus, kuriam galėčiau VISKĄ pasakyti. Nepasitikiu mama. Ji mane dažnai įskaudina. Suprantu, kad ne blogo linkėdama… Bet vistiek. Mūsų emocinis ryšys labai silpnas. O šiandien grįšiu į naujus namus. Mano kambarys bus šviesiai mėlynas. Gyvensiu visiškai viena. Kaip visada ir norėjau. Gal viskas tik į gera.

as

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai (15) : “Paukščiai”

 1. Bernadeta rašė:

  Šviesiai mėlyna - šalta spalva, nebent papildysi geltonais akcentais.
  O man ruduo patinka ir todėl nenoriu, kad kam nors būtų negera:)

 2. vytas(komdra) rašė:

  Linkiu tau geresnės nuotaikos.Gyvenime viskas keičiasi, būna ir tamsių ir šviesių tonų. Gal būt dėl to gyvenimas ir įdomus. Jei viskas būtų nudažyta tik rožinėm spalvom, rožinė monotonija pradėtų erzinti. Stiprybės ir ištvermės !

 3. Apple5 rašė:

  Ačiū, Bernadeta :) šiandien kaip tik ieškojau, kas pagyvintų interjerą :D
  Vytai, dėkuj tau :) Tu mano pozityvios nuotaikos šaltinis :))

 4. Jozas rašė:

  Ir kaip ilgai norėsi viena gyventi? Spėju, kad neilgai :) juk visiems mums reikia socialinių kontaktų :)
  O ir blogos dienos kažkada praeis, ir laimė “grįš pavasarį saulėtą” :)

 5. Apple5 rašė:

  Na, socialiniai kontaktai yra:) kad taip tavo žodžiai dievui į ausį :)

 6. VenusOfAir rašė:

  Jeigu gyvenime butume pazystamos, man galetum pasakoti viska:) Mano rysiai su mama taip pat labai silpni ir vis dar silpneja. Turejau geru draugiu, bet dabar jos issisklaidziusios po skirtingus miestus, nes as vis dar nerandu savo pastovios vietos, nors atrodo, kad jau nebeturiu kur keliauti. Karta ir as gyvenau sviesiai melyname kambaryje, bet tai liudesio spalva ir dazniausiai taip ir jausdavaus. Dabar esu namuose, kuriuose jau esu kazkada buvusi, bet noriu dar labiau apsukti rata ir gryzti i ta melyna vieta, kur neapskaiciavau ir “susimoviau”. O tada jau galeciau vel eiti pirmyn:)

 7. Apple5 rašė:

  Dabar skaitau tavo komentarą ir matau, kad yra daug bendro. Panašiai yra mano gyvenime su pastovia vieta… Be to, mielai grįžčiau į tą pačią situaciją, kurioje buvau prieš porą metų, bet tada aš neįvertinau to, ką turiu. Na, bet tikiuosi, viskas, kas vyksta gyvenime - tik į gera… O su draugėm, man irgi panašiai. Kažkada geriausia draugė atitolo savaime, nes skirtingose vietose gyvenant sunku susitikti, o dabartinės draugės, su kuriom bendrauju, nėra tokios artimos ir patikimos (nieko nenoriu įžeisti)… Dabar labai sunku rasti tokį žmogų, kuris iš tiesų būtų nuoširdus. Kažkodėl manau ir tikiu, kad tu esi viena iš tokių žmonių, kurie daug supranta ir nesmerkia :) Vis dėlto, juk dažnai apsilankau tavo blog’e ir matau:) Be to, tikiuosi, kad viskas susiklostys tau kaip norėtum :)

 8. :) rašė:

  …tuomet radijo imtuvas grojo “paukščius”…pamaniau, kad “dainos teatras”
  Tu rašei…..:)

 9. VenusOfAir rašė:

  Baigiu isproteti del sios dainos, net eiti miegoti negaliu: http://www.youtube.com/watch?v=YL_vwgP8vHA&feature=related
  Gal nori paklausyti ir isproteti kartu;)

 10. Apple5 rašė:

  Kaip seniai klausiaus Vanesos :) va, tik dabar išklausiau, visai atitinka šiandien mane, dabar antrą kartą leidžiu , ir vis labiau patinka :) Tokia pozityvi daina ;)

 11. Apple5 rašė:

  Vilmantai, taip :)

 12. Jozas rašė:

  Gražiai atnaujinai blogą. Net nustebau, kur čia atėjau, toks nematytas :D
  Ir nuotrauka graži :)

 13. Apple5 rašė:

  :D Ačiū. Keičiasi metų laikas, keičiu blog’o išvaizdą :) O nuotrauka visai neseniai daryta, dėkuj :)

 14. Bernadeta rašė:

  Sveikutė. Radau tave netyčia fotokūdroje, labai puikios nuotraukos:))

 15. Apple5 rašė:

  Labas :) ačiū, miela girdėti:)

Rašyti komentarą