BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apokalipsė

bird like me

Pastebėjau, kad beveik nebendrauju su žmonėmis. Neturiu, apie ką su jais kalbėtis. Nors tikrai aš esu ne iš tų žmonių, kurie sunkiai randa bendrą kalbą. Daugiausia bendrauju tik dėl to, kad esu priversta tai daryti. Viena artimesnė draugė jau Vokietijoje. Neseniai rašė, kad gruodį grįš, ir perdavė linkėjimų. Miela, kad galvoja apie mane. Bet viskas bus kitaip, net kai ji grįš.

Kita, kažkada buvusi geriausia mano drauge, liko stovėti vietoje, kaip žmogus ir kaip asmenybė ji neauga, ir manau, dar ilgai liks tame amžiuje, kai domina klubai, soliariuminiai vaikinai, tūsai ir pan. Ji savo rėmuose. Be to, netiki, kad gali kažką daugiau turėt nei dabar turi.  Nesugalvoju, apie ką su ja kalbėtis. Viskas ne taip, kaip anksčiau.

Viena draugė ištekėjo ir nutekėjo kitur. Dar vienai, su kuria susitinkam autobuse ir vis žadam susiskambint ir susitikt, aš nerandu laiko. Bet tikriausiai ir noro. Nerandu laiko ir grupiokėms, buvusioms bendradarbėms. Ir manau, kad nereikia prisiverst to daryti.

Dabar kitas mano gyvenimo etapas.  Aš viską randu savyje. Bardų muzikoje. Gamtoje ir rudens tyloje. Nuotraukose. Mylimam ir artimam veide. Visa tai susideda į vieną didelį ilgesį KAŽKAM, kas dar neparašyta mano eilaraščiuose. Kartais visa tai suspaudžia mano širdį , ir aš noriu parašyti eilėraštį, bet nesurandu tinkamų žodžių.  Man reikia kalbančios muzikos.

Dabar mano širdis pilna Kosto Smorigino dainų. “Apokalipsės” ypač.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Apokalipsė”

  1. Bernadeta rašė:

    Vadinasi, žengei į kitą gyvenimo etapą, kuriame kitų, jau svetimų, draugų nei nereikia :)

  2. vytas(komdra) rašė:

    Jei namie turi artimą ir mielą širdžiai draugą, tai kiti “draugai” gal ir nebūtini.Tačiau bendrauti su kitais žmonėmis būtina,tai psichiškai stabilizuoja žmogų. Tik tas bendravimas turėtų būti ne pletkų lygio … Linkiu sėkmės ! :)

  3. thegirlofnature rašė:

    Kazkaip niekas tinklarasciu neberaso, o sventes arteja, ispudziu daug:)Kaip besiseka? Mmm?:)

Rašyti komentarą