BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai mano vyras parsinešė namo tą knygą, ji tikrai man neatrodė niekuo ypatinga. Juo labiau, kad senosios kartos lietuvių rašytojų literatūros seniai nebeskaitau. Ne todėl, kad nevertinu. Tiesiog todėl, kad į jų vietą mano gyvenime ėmė brautis šiuolaikiniai, atrodytų, įdomesni kūriniai, labiau atspindintys dabartinį pasaulį. Ir nebūtinai šiuolaikiniai, bet tiesiog kitų šalių rašytojai. Man jie jau atrodė įdomesni kažkodėl. Na, tikriausiai toks laikotarpis buvo… O vienu metu buvau pasinešusi į knygas, kurios “moko gyventi”. Ir be reikalo. Dabar jų tiek pilna, ir mane ima nervinti, kad kažkas ėmė save laikyt aukščiau už kitus dvasiniame lygmeny ir pasijuto esąs kitų gyvenimo prasmės mokytoju. Į ugnį tokias knygas. Tos gyvenimiškosios prasmės reikia ieškot pačiam… Be to, vis daugiau sutinku tokių žmonių, kuriems tokios knygos gerokai užpudrinę smegenis, ir pradeda jie kitus mokyti… Net bendravimas su jais ima erzinti. Na, bet aš ne apie tai.

Tai va, parsinešė vyras iš darbo K. Borutos knygą, kurią gavo kaip padėką. Ir aš, atsitiktinai ją bevartinėdama, labai susidomėjau ir jau baigiu suvalgyt. Bent jau man tai labai įdomi knyga. Seniai taip maloniai ką nors skaičiau. Antrojo šios knygos romano galbūt dar kartą neskaitysiu, nes perskaičiau jį (”Baltaragio malūnas”) dar mokykloje. O “Medinių stebuklų”, deja, dar nebuvau skaičiusi. Ir dabar skaitau. Pridėsiu Borutą prie man geriausių rašytojų sąrašo.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarai (10) : “Knygos…”

 1. inas rašė:

  Keista, bet ir aš šiomis dienomis užsinorėjau klasikos. Šiandien ir parsinešiau keletą apsakymų rinkinių ( E.Hemingvėjaus, Dž.Londono), tik tiek, kad tai ne senesnioji lietuvių rašytojų karta, o užsienio.
  O dėl tų “mokymų”… Aš manau taip, ypač apie dešimt žingsnių į “kažką”: kažkam tiesiog susiklostė, tiko ir pritiko tie žingsniai, tačiau nereiškia, kad suveiks ir kitiems. Juk žmogus nėra robotas, o labai individuali asmenybė. Jei pats nebūčiau bandęs vienų ar kitų pakartoti, taip teigti nedrįsčiau…:)

 2. Apple5 rašė:

  Labas, inai :) malonu, kad apsilankei svečiuose :)

 3. inas rašė:

  labas, ir man smagu, kad apsireiškei :)

 4. Bernadeta rašė:

  Prisipažinsiu, kad lietuvių autorių knygų iš viso mažai teskaitau, net gėda…

 5. Apple5 rašė:

  Tai va, kad ir aš taip pat… :)

 6. s-j rašė:

  labi, per kitus ‘logerius uzklydau ir i siuos “namus”.
  mano mylimiausia bernadeta paskutiniu metu savo tekstais daznai nelepina, tai gera proga ir kitur pasizvalgyt. o cia grazi aplinka ir sklandus tekstas.
  dabar i tema: o as kazkaip neskirstau rasytoju i lietuvius ir kitus.

 7. Apple5 rašė:

  Na, man skiriasi jie, vistiek skirtinga tematika dažniausiai ir stilius… :) Bet šiaip iš esmės,koks skirtumas, jei jau rašytojas geras, tai įdomi ir knyga… :)

 8. s-j rašė:

  perskaičiau “medinius stebuklus”. gražia, gyva, šmaikščia lietuviska kalba parašyta. istorija tokia tikra ir, sakyčiau, po šiai dienai aktuali.

 9. Apple5 rašė:

  Labai pritariu, o tas šmaikštus stilius labai patiko :)

 10. s-j rašė:

  perskaiciau ir baltaragio maluna. ir jurga toks grazus vardas paliko… gaila, kad aptrinti tiek kurinys tiek vardas.

Rašyti komentarą