BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

draugai

Paskutiniu metu praradau porą „tikrų“ draugų. Bet, kai pagalvoju, jie man tiesiog nebereikalingi. Tas bendravimas neskatino tobulėti kaip žmogui. Jokios naudos. O ir sąvoka „geriausia draugė“ man nebeegzistuoja. Iš to išaugama. Man svarbiausias yra tik mano gyvenimas. Mano jausmai. Nesakau, kad į kitus man nusispjauti, bet jų gyvenimai yra tik atskiros stotelės mano sielos kelionėje. Vienaip ar kitaip jie padeda pažint, kas esu iš tiesų. Net ir patys artimiausi žmonės. Gal ir šlykščiai nuskambės, bet kiekvienos draugystės pagrindas yra abipusė nauda.
Bet aš nemėgstu išsiskyrimų. Būtent dėl to, kad aš arba kiti mane nuvilia. Mano atveju tai nebuvo susipykimas ir niekas neišvyko kažkur toli… Tie žmonės yra šalia, bet labai nutolę. Arba aš pati nuo jų natūraliai nutolau… Ir viskas jau kažkaip nebe taip. Liūdniausi išsiskyrimai - išsiskyrimai mintyse.

....

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (9) : “Draugystė. Kas tai?”

 1. VenusOfAir rašė:

  Aš visai neturiu nuotraukų su draugais, nes mokydamasi kelis kartus keičiau miestą ir prie draugų “neprisirišdavau”, o ir kaip tu minėjai išsiskyrimų nemėgstu, niekada su niekuo neatsisveikinu, tada dar lieka ir vilčių susitikti. Dažniausiai tie “susitikimai” būna “skaipu” ar “emailu”, nes įveikti kilometrus dažnai yra sunku. Bet vis dėlto turiu keletą gerų draugių, kurios nieko neprašo, bet mielai pasakoja apie save ir klausosi manęs:)

 2. GLUOSNIS rašė:

  Draugystė grindžiama visišku pasitikėjimu kitu asmeniu. Ištiesdami draugystės ranką, darome žingsnį, kad pažintume kitus ir leistume kitiems pažinti mus.
  Sėkmės ir gerų ištikimų draugų!:)

 3. Apple5 rašė:

  Ačiū labai už apsilankymą ir mintis! :)

 4. vytas rašė:

  Linkiu nernusivilti žmonėmis,gyvenimu. Kiekvienas žmogus yra atskiras pasaulis ir žino, su kuo pradėti ir su kuo nutraukti draugystę. Jeigu su kažkuo nutraukei draugystę,reiškia draugystė buvo netikra, o iliuzinė. Linkiu susirasti tikrų draugų !

 5. Apple5 rašė:

  Ačiū, Vytai :))

 6. Jozas rašė:

  Draugystė - tai kažkokios dalies savo sielos atvertimas kitam. Šiuolaikiniame pasaulyje vis mažiau žmonių tai sugeba daryti. Dar blogiau, kad vis mažiau žmonių sugeba tas atvertas sielas nesuteršti. Kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad tikri draugai ateityje išnyks.

 7. Apple5 rašė:

  Jozai, malonu tave ir vėl matyt :) Ačiū už mintis. Na, reikia tikėtis, kad gal neišnyks ;]

 8. Raminta rašė:

  O tu nemanai, kad tavo nemėgimas atsisveikinti kartais yra tiesiog nenoras? Žinok kai draugystė virsta maišu po kaklu kartais užtenka pasakyti iki, nebūtinai viso. Laikas visus pakeičia ir gali vėl supinti kelius arba ištrinti visam laikui.

 9. Apple5 rašė:

  Raminta, kai gerai pagalvoju, tu visiskai teisi… Be to, zmones keiciasi. Bet kartais, kai pats pasikeiti, naturaliai linksti ir prie kitokiu zmoniu. Bet kuriuo atveju,kai ka nors prarandi - liudna.

Rašyti komentarą