BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

...

Nori nenori, bet kapitalistinio gyvenimo sistema įtraukia kaip smegduobė. Kuo labiau kapstausi, tuo gilyn. Turbūt iki mirties kažkam uždirbinėsiu pinigus. Smaugs iš visų pusių! Savo dalies vis reikalauja tie pikti laiškai ir sąskaitos (kai kurios iš jų beveik už orą!…). Visi tie dalykai kas mėnesį reikliai baksnoja į mano piniginę. Jaučiuosi kaip tas nusikaltėlis, kuriam reikia susimokėt baudas. Atsiranda kaltės jausmas, kad nesugebu laiku visko susimokėti. Kiekvienas krustelėjimas kainuoja pinigus. O ir moku už tai, kad susimoku. Absurdas. Šiandien aš tokia pikta, kad noriu muštis. Šiaip jau, kartais dėl šventos ramybės ir dar likusių sveikų nervų ląstelių susimoki daugiau ir nedraskai akių dėl permokėjimo.
Norisi paspaust escape:) Ir tada išsikraustyt į mišką. Toli nuo visko. Bet aš negalėčiau susimedžiot kokio šernioko, nes esu vegetarė… Tektų mist grybais ir uogom. Pasisodinčiau bulvių ir kitų gerų dalykų. Gamta ir ramybė. Paskui mane vis tiek kas nors susirastų ir pasakytų, kad aš skolinga valstybei už suteiktas medicinos paslaugas. Vis dėl to, reikia išmokti taikytis prie visko.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai (6) : “Apie mokesčius ir kitus dalykus”

 1. Bernadeta rašė:

  Taip, tenka taikytis. Tik nereikia smurto:)

 2. Jozas rašė:

  na toks jau gyvenimas, tenka mokėti ir tiek. Vienintelis variantas - pasitraukti į kokius kalnus ir gyventi atsiskyrus. Tiesą sakant, aš visai norėčiau turėti namuką vidurį negyvenamos vietos, kur suptų upeliai, kalnai, miškai ir pievos ir nei vieno pašalinio. Būtų tobula: atsikeli, išeini iškart į lauką ir į tave padvelkia vėjelis gaivus gaivus ir tyras. Mmm…… užsisvajojau kažko :)

 3. VenusOfAir rašė:

  Dabar visi nori gyventi negyvenamose vietose, nes vistiek neimanoma isgyventi.. O tie, kurie katik baige mokykla isvaziavo i uzsieni- dirbti arba mokytis. O kad as tureciau tiek drasos.

 4. Apple5 rašė:

  Aš irgi. Sudėtinga imt ir išvažiuot. Bet tikrai žinau, kad ateityje taip ir padarysiu, bent jau kuriam laikui. :)

 5. vytas(komdra) rašė:

  Dar ko gero pareikalautų susimokėti už surinktus grybus ir uogas !

 6. Apple5 rašė:

  :)))) tai jau matyt..

Rašyti komentarą