BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

.........

Dabar labai negražiai parašysiu. Bet tai mano dienoraštis, todėl galiu rašyt, kokią tik noriu nuomonę. Nemėgstu aš piktų senų bobų. Tokių - tarybinių moterų. Viršininkių. Kiek teko sutikt – visos tokios ANTŽMOGIAI. Galbūt jas sistema tokiomis padarė… Bet, kai mane priverčia pasijust menkesniu, nereikšmingu, nuolankiu žmogeliu prieš tokias personas, tai norisi tiesiogine to žodžio prasme spjaut į veidą. Arba prasukt iš kulno per ausį, kaip Čakas daro savo filmuose… Pavargau taip jaustis. Išvis, nuo visko pavargau. Ir vien todėl, kad štai, neturiu pinigų, kažkam esu tuščia vieta. Bet aš nesu lygi tokiai senei tik darbe. Gatvėje, kavinėje ar autobuse (ji jais net nevažinėja) mes tokie pat žmonės, su tokiom pat teisėm. Man NUSISPJAUT į jos amžių. Niekada nevertinau žmogaus vien tik pagal jo amžių. Ji dėl to nėra pranašesnė už jaunesnį žmogų, nepaisant patirties, karjeros, padėties… Turiu priežasčių manyt, kad ji viduj supuvus. Ji taip pat privalo mane gerbt, jei jau pati tokia gerbtina.

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai (9) : “Apie kai kurias viršininkes”

 1. inas rašė:

  Gerbti tikrai turi kiekvienas kitą asmenį,net jei jis ir trijų palmių karalius. :)
  Man labai patiko tas - “kulniuku”,stilingai taip turėtų atrodyti… :))

 2. Jozas rašė:

  Sunki dienelė pasitaikė, ar ne? :) Gal tas išsiliejimas tau padės.

 3. Apple5 rašė:

  Pasitaikė sunki diena… Norėjau muštis :) Reikia man kriaušės :D

 4. Jozas rašė:

  Įsivaizduoju. Bet gali pasidžiaugti nors tuo, kad tokios “viršininkės” dažniausiai namie pačios turi problemų, kurias bando šitaip užglaistyti.

 5. VenusOfAir rašė:

  Prisimenu, kad komentavau si irasa. Istrynei ar mano internetas letas?:D Dar karta uzjauciu del boses:)Apskritai, tokiu laikmeciu sunku bet koki darba dirbti.

 6. Apple5 rašė:

  Negalėjau ištrinti, negavau :) čia tikriausiai nenusisiuntė komentaras, nes būčiau bent savo el. pašte mačius jį :) Na, taip… aišku, rašydama šį įrašą aš perlenkiau lazdą su emocijom :D Labai pavydžiu kai kuriems žmonėms, kurie sugeba į tokius žmones žiūrėti ramiai ir nusispjauti. Reikės ir man taip išmokt… Juk visada bus visokių bosų.;)

 7. VenusOfAir rašė:

  Savo tinklarastyje gali rasyti ka nori, jis todel ir yra tavo. Taciau publikuoji savo pavarde ir gali kas nors zinoti, kas tavo bose:)As interneto kartais prisibijau, nes zinau kas nutiko tai mergaitei, kuri parase kaip nemegsta vieno Lietuvos dizainerio:)

 8. Apple5 rašė:

  :D ji su manim susidoros… Kas bus, tas :)) Mane veikia pilnatis vis dėlto :)

 9. VenusOfAir rašė:

  Oi, tu:)

Rašyti komentarą