BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

raining cats and dogs

Kai buvau maža, į namus nešdavau benamius gyvūnėlius… Tik jų laikyti mama neleisdavo. Mes nelaikėm gyvūnų. Pirmasis katinas, a. a. Pilypas, atsirado tik aštuntoje klasėje, ir grynai per atsitiktinumą… O šiaip, gyvūnai mūsų namuose buvo nepageidaujami. Aš labai myliu ir šunis, ir katinus. Na, visus gyvūnus myliu. Ir man, tiesą sakant, jų gaila daug labiau nei žmonių… Nepradėsiu aiškinti, kodėl. Bet gaila labiau, ir taškas. Susirinkčiau, jei tik galėčiau, visus benamius po savo sparnu. Žemai lenkiuosi tokioms tarnyboms kaip „Pifas“ ir kitoms, kurios jais rūpinasi. Linkiu tiems žmonėms visko, kas geriausia.
Prisimenu, kad mūsų kieme gyvendavo vilkšunė Saiga. Ją mylėjo visi vaikai. Ir tai labai gerai, nes jos neskriausdavo, pašerdavo. Ji turėjo labai graudžias akis. Daugumos šunų akys būna liūdnos. Toks mielas buvo šuo. Labai jaukus. O dėkingumas tiesiog per kraštus liedavosi. Pamatydavo ji kokį nors savo geradarį kiemo horizonte, tai iš to džiaugsmo šokdavo ant jo, parversdavo, visą veidą aplaižydavo :D Ir niekaip to neišvengsi. Stengdavausi, kad ji manęs nepamatytų, nes buvau maža, ir ji mane parversdavo. Bet ji turėjo akylas akis… Štai, vieną kartą buvau pasipuošusi ir turėjau eiti į svečius. Atsargiai išėjau į kiemą, pro kampą apsidairius, ar nėra Saigos. Jos nebuvo. Pagalvojau: „ačiū dievui!“, ir tiesiai į gatvę. Jau buvau nuėjus gerą kelio gabalą. Atsisukau, o ten Saiga, kiek įkabindama skuodžia link manęs. Už nugaros dulkių debesis… O ne! Ir aš jau guliu. Saiga su visais džiaugsmais ant manęs… Toks buvo šuo. Vienąkart ją kažkas išvežė nušaut. Skaudi jos istorija buvo.
Atsimenu, kad parsivesdavau vieną šunį į laiptinę ir paguldydavau prie savo durų ant kilimėlio, nes būdavo šaltos žiemos naktys. Viena kaimynė jį spardydama vydavo lauk. Stora, lašininė boba. Tokios nežino, kas yra badas ir šaltis. Bet aš vistiek jį parsivesdavau…
Kai kurie žmonės tiesiog nesupranta, kad gyvas padaras turi jausmus. Nesuvokia, kaip jis, gyvūnas, gali jaustis blogai. Ypač pykstu dėl požiūrio į katinus. Vieni žmonės mano, kad juos šerti yra blogai, nes tada neva skatinamas jų veisimasis. Tai, pagal jų logiką, geriau, kad jie badautų. BADAUTŲ… Yra juk kitų, civilizuotesnių prevencijos priemonių. Koks BUKAS požiūris. Vakar taip ir pasakiau vienam draugui. Pats augina vėžlį, galėtų ir kitus užjausti. Keisti tie žmonės.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai (5) : “Apie gyvūnus ir kitus, su jais susijusius, dalykus.”

 1. Bernadeta rašė:

  Visiškai pritariu. Labai myliu gyvūnus, visokius. Pilnas mano blog’as jų:)) Jau pripratome prie kriminalinių kronikų, žudynių, prievartos ir to viso, per TV pastoviai skleidžiamo blogio (jei tai galima vadinti pripratimu…), o, va, kai rodo apie kankinamus gyvūnus, tai negaliu nei žiūrėti, nei girdėti…

 2. Apple5 rašė:

  Aš irgi negaliu į tai žiūrėti. Klaikuma kažkokia, kad tas vyksta.

 3. vycka rašė:

  :D nu koks dar badautų, tegu pasiima į namus ir augina tuos našlaičius, nėr ko gatvėj šert, kad veistų parazitus ir nešiotų ligas. Vakar kaip tik mačiau kaip viena tokia gailesčio verta baidyklė prie laiptinės į prisėdusios močiutės tašę lindo, o močiutė bijojo nuvyti ją, nes gal ta katė pasiutus ar šiaip įdrėskus kokia stablige užsikrėst galima. O katytė drąsi, nes išlepinta jau tų gyvūnų mylėtojų :) taip yra skatinami blogi įpročiai ir tt :) Laukiu Laurute, kokį tu pirmą gyvūnėlį priglausi pas save :) kokį mažą mielą kačiuką galėtum :)

 4. VenusOfAir rašė:

  O, kaciu lietus… Apie varliu, kaciu ir net sluotu lietus esu skaiciusi enciklopedijoje, bet joje taip ir nebuvo paaiskinimo kodel taip nutinka ( o ar tikrai nutinka???). As esu daugiau medziu ir pievu myletoja, nei pauksciu ir gyvuliuku, bet ju musu namuose niekada netruko ir demesio jiems suteikdavau pakankamai daug. Man gera, kai namuose yra gyvu begiojanciu butybiu:)

 5. carpets rašė:

  a very good read very good blog will be looking out for more of these blogs

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą