BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

.....

Sakoma, kad geriausi pasaulio mokslininkai tiki Dievo egzistavimu. Aš taip pat tikiu. Žinoma, į religijas man nusispjaut. Apie tai jau rašiau… Bet paskutiniu metu dažnai nueinu į bažnyčią. Ne dėl to, kad išklausyčiau mišias. Tai visiška nesąmonė. Ir išvis, manau, kad mišios skirtos avinų bandai… ;) Lai neįsižeidžia tie žmonės, kurie jas priima rimtai. Dabar nekalbėsiu apie tai. Tiesiog einu ten todėl, kad mane traukia sakralinė aplinka. Paskutiniu metu labai. Aš ten, kaip niekur kitur, galiu susikaupti maldai. Mano maldos labai paprastos;) To net nepavadinsi maldomis… Juk žodis “malda” reiškia maldavimą. Man malda yra dėkingumas už viską, ką turiu, kad paskutiniu metu 95 procentai mane supančių žmonių yra man geri. Man nereikia įrodymų, kad egzistuoja Dievas. Jaučiu jį visa širdim, nes aš jo dalis. Mano širdis pilna meilės jam. Tai vienintelė mano atrama šiuo keistoku mano gyvenimo laikotarpiu;) Žinau, kad viskas bus gerai.

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai (6) : “Apie Dievą.”

 1. VenusOfAir rašė:

  Sakoma, kad religija, pinigai ir seksas draudžiamos temos pokalbiui. Gal todėl, kad pernelyg asmeniškos ir čia visi turi savas nuostatas, kitų nuomonės nepriima jei ji nesutampa, o konfliktuoti dėl pažiūrų laikoma blogu tonu. Kai kuriais atvejais religija būna įkvėpimo šaltinis, Nelly Furtado dainose būna sakralumo. Pačios bažnyčios yra didžiausi meno šedevrai, tik dabartinės mažai kuo besiskiria nuo namo- viduje balta ir paveikslas tik centre. Šiuo metu tebeskaitau Miguel de Unamuno “Apie tragišką žmonių ir tautų gyvenimo jausmą” ir joje yra skyrius apie Dievą, sielą ir “tolimesnį” gyvenimą. Bet šiomis mintimis greičiausiai nesidalinsiu, nes tokius tekstus esu linkusi skaityti tyliai:)

 2. vytas(komdra) rašė:

  Tu visiškai teisi. Dievą žmogus turi jausti ir kiekvienas kitaip. Į Dievą reikia kreiptis ne nuvalkiotais,senų davatkėlių lūpomis beriamais žodžiais, kurių prasmės nesuvokia jos pačios, o savo žodžiais, kurie sklistų tiesiai iš širdies.Tokia malda paprasta ir nuoširdi bus išklausyta Dievo. Tu pajusi palengvėjimą, o sunkioj situacijoj , kai, atrodo, nėra jokių šansų ir išeičių, tau netikėtai ir stebuklingai tavo problemos išsispręs (man taip yra buvę!).Ir nebūtinai tą daryti bažnyčioje. Dievas tave mato visur ir nuoširdų kreipimasi į jį išgirs iš bet kurios vietos.Aišku, bažnyčios aplinka tam tinkamesnė, nes ten galima labiau susikaupti. Aš,kaip ir tu, Dievą jaučiu savyje, į jį kreipiuosi savais žodžiais. Bažnyčios slenksčio be reikalo nemindau, einu tik tada, kai būtina (laidotuvės ir pan.). Sėkmės tau ! :)

 3. Apple5 rašė:

  VenusOfAir, aš su tavim labai sutinku. Be to, kiekvienas žmogus savaip supranta dvasingumą ir jaučia Dievą :)
  Vytai, būtent. :) tau taip pat daug sėkmės!

 4. inas rašė:

  Būtinai bus gerai, nes Jis žiūri į širdį ir tikėjimo ieško joje… ;)

 5. :) rašė:

  Pirmiausia, malda reiškia ne maldavimą,o santykį su Dievu,bendravimą su juo. Nebūtina maldauti, galima kaip ir tu darai dėkoti, ieškoti išeities, sprendimo. O kad tiki į Dievą savaip, nėra nieko blogo, Bilblijoje rašoma, kad geri tikintys yra tie, kurie ieško, o netiki aklai. Svarbiausia, kad jauti jį, mišių metu kartojama:,,Laimingi tie, kas pakviesti į avinėlio puotą”. Tikėti yra dovana. O kaip tą tikėjimą tu išgyveni belieka tik tau spręsti. Svarbiausia gyventi Dieve,o ne kartu su juo.Žmonės-gyvoji bažnyčia.

 6. Apple5 rašė:

  Ačiū už nuomonę :) labai sutinku :)

Rašyti komentarą