BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

...as

Nieko nėra amžino. Nieko nėra išliekamo. Nieko. Turi akimirką, kurią gyveni, ir neturi. Laikas yra pats baisiausias dalykas pasaulyje. Mums atrodo, kad jis skuba ir dingsta į nebūtį. Taip, kaip ir mes… Vos gimdami, su pirmu įkvėpimu, mes jau įkvepiam mirties, kiekvienas širdies dūžis mus link jos artina. Todėl žmogus susigalvojo amžinybę. Kaip svajonę… Kiekviena meilė taip pat nori būti amžina. Ir tai yra jos amžina kančia. Gerai aš tai žinau. Nors meilė ir geras dalykas, bet gadina charakterį… Ir aš nepakenčiu, kai žmonės maišo skirtingus dalykus, būdami toje euforijoje. Niekad nesupratau to galvijiško veržimosi viens prie kito, visų tų plepalų apie įsimylėjusių sielų susiliejimą. Ir to negalėjimo peržengti savo pačių ribų… Išsiskyrimai būtini tam, kad pajusti, ko vertas pats buvimas kartu. Kokia tai laimė. Visa tai - mirgančio jausmo ILIUZIJA, kuriai būtina įtampa. Nes turėdamas ją , jau savaime jos netenki. O laisvė yra daug brangesnė už meilę. Bet tai supranti tik per vėlai. Vis dėlto, kai pagalvoju, man visai nesvarbu, ar bus ilgas mano gyvenimas. Nesvajoju nugyventi šimto metų. Gali man to niekas nelinkėti per gimtadienius (jie man taip pat nesvarbūs). Man daug svarbiau, kad kiekvienoje mano dienoje būtų kuo daugiau gyvenimo. Dabar galėčiau daug ką atiduoti už galimybę vėl išgyventi tas akimirkas, kai galėdavau vasarą miegoti po atviru dangumi. Iki užmiegant stebėti žvaigždyną. Ir visai nesvarbu, ar tada aš visiškai viena, ar ne. Man atrodo, kad tokios akimirkos vienumoje padeda išgyventi. Nes per savo gyvenimo sumaištį aš dažnai neįsiklausau, ką sako mano širdis.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Komentarai (4) : “Apie amžinybę, laiką ir meilę.”

 1. Bernadeta rašė:

  “Nebūkite tad susirūpinę rytojumi. Tegu rytojus rūpinasi savimi. Užtenka dienai josios vargo” - kažkaip prišaukei mintį iš Evangelijos pagal, berods, Matą.
  Šiaip tai (tik neįsižeisk:) pamačiau panelę, tvirtai stovinčią ant šios žemės ir žinančią, ko iš tikrųjų nori… :)

 2. vytas(komdra) rašė:

  Tu esi absoliučiai,absoliučiai,absoliučiai teisi ! Aš kartais pagalvoju, iš kur tavyje tas teisingas gyvenimo suvokimas, aiški mąstysena, logika. Juk tai duota ne kiekvienam, tai atsiranda tik įgavus įvairiapusišką gyvenimo patirtį. Man visada malonu ir įdomu skaityti tavo mintis, nes mūsų abiejų mintys,logika visada sutampa. Šaunuolė ! :)

 3. Poncikas rašė:

  Fantastika, as be zodziu net. Laukiam tavo knygos ;)

 4. Apple5 rašė:

  Dekuj uz mintis! :)

Rašyti komentarą