BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Man jau atrodė, kad su tuo susitaikiau, ir kad taip tiesiog buvo lemta. Kiekvienas vaikelis pasirenka pats, kada ateiti į šį pasaulį.  Mūsų angelėlis po mano širdim išgyveno tris mėnesius. Nežinom, kodėl jis žuvo, juk taip saugojausi.  Jis buvo neatsparus. Netikiu, kai sako, kad gamta atsirenka, ir silpnesni žūva. Pačias sunkiausias dvylika savaičių mudu ištvėrėm juk. Jam turėjo būti penkiolika savaičių, o nustojo vystytis trylikos… Aš negaliu nustot savęs graužus. Bet dabar nieko jau nepakeisi. Mūsų mažutėlis virto angeliuku. Dar niekas gyvenime man taip nebuvo sudrąskęs širdies kaip ši nelaimė.

Mano nuojauta pasitvirtino - neveltui, pabudus naktį, aš klausdavau savęs, ar viskas gerai, ar žirniukas gerai gyvuoja, nes ėmė dingti visi nėštumo požymiai… Raminau save tuo, kad pirmi trys mėnesiai, kai būna sunkiausia, baigėsi, ir dabar  normalu, kad gerai jaučiuosi. Tik kartais kažkoks ilgesys suspausdavo širdį ir būdavo labai liūdna. Tada aš būdavau labai pikta, ir su manim sunku būdavo susišnekėti. Aš tikriausiai viską nujaučiau. Man jau tada skaudėjo širdį. Ir tada ta baisi diena. Ir ta naktis. Viskas prabėgo kaip baisus sapnas. Nebemačiau jokios prasmės. Norėjau išnykt. Kažką sau pasidaryt. Bet nusprendžiau nepasiduot. Būtinai bus kitas vaikelis. Čia tik išbandymas. Taip atsitinka.

Aš jį mačiau. Pati pagimdžiau ligoninės duše. Jis tilpo man į delną. Buvo toks mažutėlis žmogeliukas. Su rankytėm, kojytėm, pirščiukais… Užmerktos akytės. Visas baltas. Man sustojo visas gyvenimas. Dar mačiau, kad tai - sūnelis. Mažulėli, kodėl pabėgai?

Dabar mano didžiausias tikslas atsigauti fiziškai. Turiu puikų žmogų šalia savęs. Tik Jis stengiasi neparodyti, kaip jam būna sunku. Kaip gerai, kad galim apsikabint ir viską ištvert kartu...Visą dėmesį stengiuosi sutelkti į būsimas vestuves, kurios įvyks už nepilnų dviejų savaičių. O tada prasidės pavasaris.

Patiko (12)

Rodyk draugams

Komentarai (4) : “Angeliuko mama”

 1. linoreta rašė:

  Vargšiukai judu, laikykitės, nors žodžiai čia mažai reiškia. Jeigu tiki nepaaiškinamais dalykais, tai knygoje apie aiškiaregę Vangą skaičiau, kad kartais tas pats vaikiukas ir vėl atgimsta. O ji juk niekų nepaistė, todėl linkiu tau stiprybės, jums abiems linkiu stiprybės. Dar susitiksit. Tikrai.

 2. Apple5 rašė:

  ačiū, linoreta, labai už palaikymą. Aš irgi tuo labai tikiu:)

 3. Bazilė Wild rašė:

  Apsiverkiau skaitydama trečią pastraipą. Stiprybės ir laimės tau ir tavo šeimai. JIS tikrai pas tave grįš per kitą nėštumą.;)
  Dieve, vis dar verkiu…

 4. Apple5 rašė:

  Bazilė Wild, laaabai ačiū ir palinkėjimą ir gerus žodžius!

Rašyti komentarą