BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano žiemos dienos slinko kartas nuo karto išbandant naujus receptus vakarienėms, kepant pyragus, laukiant sugrįžtančio vyro iš darbo, ieškant didesnių ir gražesnių rūbų vis didėjančiam pilvukui, ir  toje mažylio LAUKIMO nuotaikoje. Žinau, kad ilgėsiuos tų krustelėjimų pilve ir mūsų pasikutenimų. Kol kas tie pasikutenimai yra vienintelis mudviejų su sūneliu bendravimo būdas. Bet maždaug po trijų mėnesių sūpuosiu jį ant rankų. Pats gražiausias laikas metuose ir mūsų gyvenime bus gegužė :) Kartais mano pilvas net banguoja, ir tai yra mielas jausmas.

Paskutiniu metu suvalgau daugiau saldumynų ir apelsinų. Jaučiuosi labai graži. Kaip niekad. Nepaisant to, kad panašėju į pandą, bet man mano pilvas labai gražus. Veido oda švyti. Įsivaizduoju, ateis pavasaris, ir galėsiu daugiau pasimėgaut atsigaunančia gamta ir saule. Ar gali būti geresnis metas stebuklams?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : “”

  1. Bernadeta rašė:

    Oi, kaip seniai pas tave bebuvau. Ir labai džiaugiuosi dėl tavęs, jau kai pamačiau batukas, taip šilta ant dūšios pasidarė:) Sėkmės jums didžiausios:)

  2. Apple5 rašė:

    Ačiūūū :) šilčiausi linkėjimai atgal ! :)

Rašyti komentarą