BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiąnakt sapnavau labai keistą, bet tuo pačiu, ir labai malonų sapną. Dar dabar jaučiuosi lyg apgaubta tuo sapnu. Bet tai geras, trapus jausmas. Gal tai ilgesys tam vaikučiui.

Sapnavau, kad mama valė man ausis. Kaip vaikystėj buvau padėjus galvą jai ant kelių. Ir man iš ausies iškrito mažas kūdikėlis, toks visai mažučiukas. Mama pasakė: “Aš nežinojau, kad tu laukiesi, reikėjo sakyt, būčiau atsargiau valius.” Ir labai atsargiai su ausų krapštuku įstatė jį atgal… Labai apsidžiaugiau, kad laukiuosi, bet ir pergyvenau, ar jis gerai ten vėl įsitvirtino mano ausy. Sakiau sau, kad negalima galvoti apie visokius persileidimus, nes blogos mintys iššaukia įvykius, kaip kad buvo pirmąkart…  Bet viskas buvo gerai. Po kurio laiko kūdikėlis jau saugiai įsitvirtino mano burnoje, gleivinėje. Mačiau, stebėjau jį, tai buvo šviesiaplaukis berniukas. Galvojau, tikriausiai į mane. Vyto plaukai juk tamsesni, nors ir mano natūralūs ne tokie šviesūs. Laukiau, kol jis gims.

Paskui sapnavau savo buvusio darbo direktorę. Pasirodo, laisvalaikiu ji rašo knygeles vaikams. Piešia. O ji man visada atrodė griežtas, ne visada teisingas savo pavaldiniams žmogus. Bet tokia ji tik sapne.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą