BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Skausmas - tai jausmas. O jausmai yra mūsų dalis. Jei slepiate savo jausmus, jūs leidžiate visuomenei griauti jūsų realybę.” (Jim Morrison)

Kai kurie žmonės bando pabėgti nuo savęs. Tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Kaip dažnai aš būnu viena iš tokių žmonių! Man atrodo, kad jeigu turėčiau pinigų, spjaučiau į viską, sėsčiau į lėktuvą ir išskrisčiau kur nors toli. Bet nuo savęs nepabėgsi, ir kartais aš tiesiog džiaugiuosi, kad kiekviena diena turi vakarą… Pati aplinka ir mane supantys žmonės padeda suvokti, kur mano vieta, ir kad aš esu visai ne toks žmogus, kokiu maniau esanti. Šiuo metu aš kaip niekad jaučiu, kad mano gyvenimas kaip dėlionė, kurioje trūksta vienos detalės. Sunkiausia gyventi tada, kai supranti, kad sau esi pats didžiausias priešas…
Greitu metu pasistengsiu ištrūkti į gamtą. Atsigauti. Žinoma, tik vienai dienai… Basa vaikščiosiu po žolę. Būsiu viena. Bet kaip norėčiau bent savaitėlę pagyventi visiškam gamtos prieglobsty. Atsibudus ryte užuosti miško kvapą. Žemės kvapą po lietaus. Gulėti žolėje. Kaip skausmingai to pasiilgau. Aš niekad neapgaudinėju savęs ir nesišypsau per prievartą, kai man liūdna ir širdis verkia. Bet taip pat sugebu jaustis beprotiškai laiminga. O visuomet laimingi žmonės yra tik kaip gyvenimo jausmo manekenai. Jie tik demonstruoja. Jie patys to neturi… Aš turiu dideli poreikį keisti savo gyvenimą. Negaliu būti tik patenkinamoje egzistencijoje. Nors jis ir taip pasikeitė, kai išsikrausčiau ir pradėjau gyventi kartu su draugu. Bet iš esmės tai nėra šuolis į priekį… Svarstau viską.

P.S. Šįvakar aš viena. Klausau: Monica Blaire - Can We Heal

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai (6) : “Nekonkrečiai”

 1. Slapukė rašė:

  Na ką, sužavėjai mane. Tavo šis įrašas primena mane :). spaudžiu “patinka”. Nepamiršk, kad gyvename tik vieną menką kartą. Mūsų gyvenimas per trumpas ilgiems apmąstymams, tad sverk viską ir apmąstymus ir padarymus, kad jie būtų lygūs. Nes jei pasiklysi savo mintyse, pamirši gyventi, o jei pamirši gyventi, pamirši kad gyvenimas trumpas. Ir jei kalbi, kad nori nulėkti į gamta keliauk autostopu! Jokių lėktuvų. Pinigų tau nereikia, niekam niekada jų nereikėjo… jie tiesiog per daug sureikšminami, ypač Lietuvoje. Beje mes nei vienas savęs gerai nepažįstame, tad tavo abejonės dėl savęs tikrai nestebina. Pamąstyk ar vertėtų daug svarstyt, ar vertas laikas to? :)

 2. Apple5 rašė:

  Slapuke, ačiū :) Tikriausiai tu teisi, taip ir padarysiu :)

 3. inas rašė:

  Ir aš tokio susilietimo su gamta labai, labai trokštu… :)
  O dėl pažinimo ar atradimų: gali būti, kad didžiausi ir reikšmingiausi jie yra tuomet, kai atrandame ar pažįstame save naujai…

 4. Apple5 rašė:

  inai, aš taip pat taip manau…

 5. vytas(komdra) rašė:

  Kur prapuolei, Laura? Tavęs labai trūksta… Bent retkarčiais pasirodyk !

 6. Apple5 rašė:

  Labas ! Ooo kaip miela, kad manęs kažkas pasigenda :)))

Rašyti komentarą